Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Nechte se inspirovat

Zaregistrujte se k odběru novinek a my vám budeme pravidelně zasílat náš newsletter se zajímavými nápady a akčními nabíkami.

Odběr novinek

Rychlý kontakt

Nevíte si rady se zadáním projektu? Chcete se zeptat na naše možnosti? Potřebujete konzultovat svůj projekt? Neváhejte nám napsat.

Kontaktujte nás
slideshowslideshowslideshowslideshow
> <

Průběh zakázky

V rámci rozsáhlých projektů je zákazníkovi přidělen vlastní key account manager, který kompletně pečuje o realizaci zakázek. Před začátkem spolupráce zákazník získá manuál s přesně definovanými pokyny pro:

- Předávání podkladů v oblasti grafiky, zlomu a přípravy dat pro tisk,
- Předávání (hotových) podkladů pro tisk.

V rámci naplňování potřeb zadavatele je spolupráce rozčleněna na jednotlivé dílčí projekty, které jsou vždy detailně specifikovány formou briefu (služby grafického studia) nebo formou objednávkového formuláře v případě požadavků tiskových služeb. Tyto standardní formuláře obsahují detailní specifikaci zakázky včetně upřesnění termínů, místa a způsobu dodání atd. Pro odsouhlasení barevnosti používá společnost Jiskra standardně certifikované nátisky, u složitějších projektů připravuje k odsouhlasení kompletní maketu produktu.