Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Nechte se inspirovat

Zaregistrujte se k odběru novinek a my vám budeme pravidelně zasílat náš newsletter se zajímavými nápady a akčními nabíkami.

Odběr novinek

Rychlý kontakt

Nevíte si rady se zadáním projektu? Chcete se zeptat na naše možnosti? Potřebujete konzultovat svůj projekt? Neváhejte nám napsat.

Kontaktujte nás
slideshowslideshowslideshowslideshow
> <

Tiskárna Jiskra

Tiskárna JISKRA vznikla v roce 1992. Z malé tiskárny se postupně vypracovala až do současné podoby, kdy patří mezi nejvýznamnější společnosti na trhu polygrafického průmyslu v České republice. Již od počátku se společnost specializovala na náročné plnobarevné tisky vzorníků, katalogů a dalších složitých zakázek pro významné firmy na trhu.

Společnost je certifikována dle systému jakosti ISO 9001:2001.

Díky dovednostem a spolehlivosti zaměstnanců, výkonnému strojovému parku a bohatému know-how je společnost schopna plnit rozsáhlé zakázky v nadstandardní kvalitě v předem dohodnutých termínech. Ke standardním službám tiskárna nabízí zákazníkům široké portfolio komplementárních doplňkových služeb v podobě marketingového poradenství, služeb grafického studia a vývojového oddělení v oblasti POP/POS materiálů a packaging designu.